Бігова доріжка Fitlogic T46C

  • Знайшли дешевше - у нас ще дешевше!
  • Модель: Fitlogic T46C
  • 46800.00 грн
  • 42120.00 грн

  • Відправка товару в день замовлення!

 Складна бігова доріжка Fitlogic T46C 

Представляємо вашій увазі ідеальне рішення для заняття спортом у домашніх умовах навіть у маленькій кімнаті. Бігова доріжка Fitlogic T46C дасть вам змогу насолоджуватися повноцінним кардіотренуванням, не виходячи з дому і не жертвуючи цінним домашнім простором. Чи є ви завзятим бігуном або тільки починаєте приводити себе у форму, цей снаряд здатний запропонувати вам ефективний спосіб залишатися активним. Завдяки елегантному дизайну і простим у використанні функціям/ Fitlogic T46C ідеально доповнить будь-який домашній інтер'єр або зону тренувань.


Особливості конструкції

Сучасний дизайн

Доріжка має відмінний дизайн. Темні тони та строгий стиль роблять її універсальною, бо вона ідеально вписується в будь-який інтер'єр. Вона має мінімальну кількість з'єднань, що значно полегшує її складання. Завдяки компактній конструкції, вона підходить для використання в невеликих кімнатах — у розкладеному стані вона займає всього 2 на 1 метр площі. Якщо ви не хочете її зберігати в зоні тренувань, ви легко зможете переміщати її по дому, адже вона оснащена транспортувальними роликами.


Підвищена безпека

Доріжка оснащена спеціальними поручнями, які забезпечують додаткову стійкість і безпеку під час тренування. Це особливо корисно для новачків, які мають проблеми з рівновагою, що також допоможе уникнути травм. Ба більше, поручні допомагають зійти з доріжки після її зупинки, допомагаючи вашій вестибулярній системі відновитися. Додатковий захід безпеки забезпечують рейки на краях від бігового полотна, на які можна поставити ноги перед початком або після закінчення тренування.


Високий комфорт

Спереду розташована консоль управління, яка має великий читабельний дисплей. Нижче консолі знаходяться поглиблення для зберігання важливих предметів, таких як мобільний телефон, навушники, пляшки з водою та інші речі, які повинні бути завжди під рукою. Консоль і полиці розташовані на оптимальній висоті 148 сантиметрів від підлоги, що дає змогу більшості користувачів легко стежити за своїми показниками.


Велика площа бігового полотна

Рекомендується обирати бігову доріжку з площею бігового полотна не менше 130 см завдовжки та 45 см завширшки. Однак, якщо ви є користувачем із широкою стійкою або великим кроком, то для зручності вам рекомендується вибрати доріжку з більшою площею полотна, наприклад, 150 см завдовжки та 50 см завширшки. Представлена доріжка має площу полотна 150 на 51 см, що з надлишком задовольнить потреби навіть найвимогливіших спортсменів, особливо беручи до уваги її спрямованість на домашнє використання.


Потужний і безшумний двигун

Мотор потужністю 3.5 кінських сил забезпечує достатню тягу для підтримки стабільної швидкості під час бігу. Він дуже надійний і зносостійкий. Ба більше, він 


Компактність

Fitlogic T46C - ідеальне рішення для тих, хто цінує свій простір у житловому приміщенні. Завдяки своїй легкості та компактності, вона не займає багато місця, а її використання перетворюється на справжнє задоволення. Щоб привести її в роботу, просто потягніть важіль до себе та опустіть бігове полотно на підлогу.


Надійність

Завдяки своїй вазі в 93 кілограми та товщині деки в 18 мм, вона надійна і безпечна, адже такі значні параметри свідчать про використання високоміцних матеріалів, що мають підвищену стійкість до навантажень. Пристрій підійде для будь-якого користувача вагою до 130 кілограмів, допомагаючи стежити за здоров'ям і приводити себе в кращу форму.


Основний функціонал

Однією з головних особливостей цієї доріжки є наявність LCD дисплея, який дає змогу вам відстежувати всі важливі дані про тренування в режимі реального часу. Крім того, ви можете встановити додатковий блютуз модуль, що дасть змогу під'єднати інші пристрої, щоб зробити ваше заняття спортом ще комфортнішим. Варто зазначити, що комп'ютер уже містить 12 попередньо встановлених програм тренувань.


Підйом доріжки регулюється в межах від 0 до 15% ухилу, а діапазон швидкості від 1 до 20 км/год. Це дає змогу точно підбирати навантаження на м'язи ніг та оптимальну швидкість, що якнайкраще відповідає вподобанням користувача.


Дисплей і вбудований комп'ютер

Ця модель має великий і зручний дисплей, який відображає всі необхідні дані про ваше тренування. На дисплеї ви можете побачити загальний час тренування (від 8:00 до 99:00 хвилин), поточну швидкість полотна (від 1,0 км/год до 20,0 км/год), поточний нахил полотна (від 0 до 15), а також інформацію про витрату калорій і пройдену відстань (від 1,0 до 99,0 км). Крім того, завдяки сенсорним пластинам із неіржавкої сталі на поручнях, ви можете легко виміряти свій пульс і побачити поточну частоту серцевих скорочень, що відображається в ударах за хвилину.


Режими тренування

У біговій доріжці передбачено три режими роботи для досягнення найкращих індивідуальних результатів:


Ручний режим, який активується натисканням кнопки початку роботи. У цьому режимі ви можете самостійно контролювати швидкість і кут нахилу полотна в будь-який момент тренування. Крім того, ви можете вимірювати пульс.

Режим зворотного відліку, який регулюється через меню налаштувань. У цьому режимі ви можете налаштувати зворотний відлік часу, відстані та калорій. Під час тренування ви можете змінювати швидкість і кут нахилу бігового полотна. Коли один із параметрів тренування досягне нуля, тренування завершиться.

Автоматичний режим, що дає змогу вибрати одну з 12 попередньо встановлених програм, кожна з яких ділиться на 20 сегментів. Загальний час тренування в кожній програмі дорівнює 30 хвилинам, але його можна регулювати в межах від 8 до 99 хвилин. Під час тренування ви також можете регулювати швидкість і нахил, але ці параметри будуть ефективні тільки на поточному відрізку часу (сегменті) і по закінченню сегмента повернуться до попередньо встановлених значень.


Додатковий функціонал


MP3 Плеєр

У консолі передбачено MP3 програвач. Щоб скористатися ним, необхідно увімкнути живлення, вставити запобіжний ключ для пробудження дисплея і увімкнути USB-флешку з файлами. Завдяки цій особливості ви зможете насолоджуватися улюбленою музикою під час тренування, не відволікаючись на зовнішні сторонні джерела шуму, що підвищить вашу концентрацію і якість тренування.


Пульсометр

Для більш точного контролю серцевого ритму під час тренування можна скористатися вбудованою функцією вимірювання пульсу. Датчики, розташовані на обох поручнях, зчитують дані про ваш пульс і через 10 секунд відображають приблизну частоту серцевих скорочень в окремому вікні на консолі. Для отримання найбільш точних результатів рекомендується використовувати обидві руки. Важливо зазначити, що дані, одержувані за допомогою пульсометра, матимуть похибку, тому ця функція не рекомендується людям із серйозними захворюваннями серця або особливими потребами в максимально точному моніторингу серцевого ритму.


Шкала жирової маси тіла

Ця функція дає змогу оцінити кількість жиру в організмі на основі статі, віку, зросту та ваги. Це допоможе користувачам зрозуміти, скільки жиру міститься в їхньому організмі та визначити, чи потрібно внести зміни у свій спосіб життя для досягнення бажаної форми тіла. Результати розрахунку відображаються на дисплеї та можуть бути використані для перевірки стану тіла відповідно до еталона, представленого в таблиці жирової маси тіла. Детально цю функцію описано в технічному керівництві.


Підключення Bluetooth 

Бездротове підключення до пристроїв ANDROID та IOS через Bluetooth за допомогою програми FitShow & ZWIFT, доступної в App Store та Google Play Store, дозволяє займатися на біговій доріжці з виведенням зображення та параметрів тренування на екран вашого пристрою та записом історії в особистому обліковому записі. Доступ до програми здійснюється за допомогою сканера QR коду на вашому пристрої.


Рекомендації з обслуговування та догляду


Загальні рекомендації

Для продовження терміну служби бігової доріжки необхідне її регулярне чищення. Після кожного тренування слід протирати консоль та інші поверхні чистою м'якою тканиною, змоченою водою. Не рекомендується використовувати хімічні засоби, щоб уникнути пошкоджень. Також необхідно щодня пилососити під самим пристроєм.


Щоб забезпечити оптимальну продуктивність, необхідно перевіряти деку на предмет змащення кожні 10 днів або кожні 10 годин роботи. Якщо дека достатньо змащена, то додаткового змащення не потрібно. Якщо ж вона на дотик здається сухою, тоді слід вдатися до змащення. Для нанесення мастила на бігову дошку слід керуватися інструкціями, які будуть детально описані в технічній документації.  


УВАГА: Важливо пам'ятати про необхідність вимкнення живлення бігової доріжки та її від'єднання від електричної мережі перед будь-якими маніпуляціями.


Натяг бігового полотна

Обслуговування бігової доріжки також має включати регулювання натягу бігового полотна. Полотно вже налаштоване і пройшло контроль якості на заводі. Однак, якщо в процесі використання відбувається зміщення, можливою причиною може бути неправильне встановлення основної рами доріжки або ж біг по краях полотна, а не по його центру. В такому випадку, ви зможете зробити налаштування самостійно за описаною в технічному керівництві інструкцією.


Висновок


Завдяки складаній конструкції, бігова доріжка Fitlogic T46C дає змогу вести активний спосіб життя і займатися фітнесом у зручний для користувача час, не виходячи з дому. Це позбавляє від маси проблем, як-от втрата часу на дорогу, оренда шафки та необхідність возити з собою велику кількість речей особистої гігієни. 


Технічні характеристики:


Тип дисплея: LED;

USB роз'єм: A;

Bluetooth: Так;

Тип двигуна: DC;

Потужність двигуна: 3.5 к. с. (пікова 5 к.с);

Площа бігової поверхні: 51 x 150 см;

Діапазон швидкості: від 1 до 20 км/год;

Діапазон підйому: від 0 до 15%;

Товщина бігового полотна: 1.6 мм;

Товщина деки: 18 мм;

Макс. вага користувача: 130 кг.

Габарити:

-Розмір коробки: 200 x 91 x 37 см;

-Розмір у зібраному вигляді: 184 х 90 х 148 см;

Розмір у складеному вигляді: 120 х 90 х 156 см;

Вага нетто: 93 кг;

Вага брутто: 106 кг.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре