Бігова доріжка FitLogic T210C

  • Знайшли дешевше - у нас ще дешевше!
  • Виробники FitLogic
  • Модель: T210C
  • 17500.00 грн

  • Відправка товару в день замовлення!

Нова, компактна електрична бігова доріжка FitLogic T210С - поєднує стильний дизайн, функціонал і не високу вартість.


Зносостійке бігове полотно;

Двигун потужністю 2 кінські сили;

Електрична зміна кута нахилу бігового полотна;

Лаконічна консоль із вбудованими динаміками та входом для підключення телефону або аудіоплеєра;

Місткі ніші для особистих предметів;

Зручна велика полиця під телефон чи планшет;

Додаткові кнопки керування та датчики вимірювання пульсу зручно розташовані на поручнях – «все під рукою».

Спрощений профіль рами має відмінні характеристики.

Конструкція бігової доріжки стійка та цілісна, із необхідним запасом міцності для експлуатації користувачами з вагою 100 кілограмів;

Гідравлічна система полегшує плавне опускання бігового полотна, яке пригальмовує в кінцевій стадії, а також полегшує складання тренажера. У цьому положенні доріжка може зберігатися, займаючи мало місця.

Компактні розміри та невелика вага, всього 50 кілограмів, роблять її дуже привабливою для дівчат, а також для користувачів із середнім зростанням, яким не потрібно переплачувати за масивні доріжки з великими габаритами.

Початок тренування - простий і легкий.

Важливо! Не зневажайте технікою безпеки - обов'язково закріпіть на собі кліпсу аварійної зупинки доріжки. Встаньте обома ногами на профіль рами, тим самим розвантажуючи бігове полотно на початку розгону.

Якщо немає інших переваг, можна розпочати з програми «швидкий старт», згодом додаючи навантаження, швидкість або змінюючи кут нахилу.

Варто відзначити, що програмний модуль цієї «крихти» забезпечить максимальну різноманітність занять і дасть чудову можливість опрацювати цільові зони:

-8 програм користувача* 8 швидкостей;

-1 програма – швидкий старт;

-1 програма – швидке спалювання жиру;

Завжди починайте тренування з повільного кроку, поступово переходячи на більш інтенсивний біг, що гарантує повну адаптацію опорно-рухового апарату до навантажень.

Доріжка FitLogic T210С розвиває максимальну швидкість 14 кілометрів на годину, що цілком достатньо для занять у домашніх умовах.

Оптимальний розмір бігового полотна - 42 на 120 сантиметрів підходить як для повільного кроку, так і для інтенсивного бігу.

Електропривод нахилу бігового полотна змінює кут від 0 до 15 відсотків.

Помірний, безшумний механізм дозволяє імітувати підйом у гору, тим самим збільшуючи інтенсивність та навантажуючи цільові групи м'язів.

На доріжці встановлено сучасну систему амортизації Dual-Cushion System - де повітряна та гелієва подушки доповнюють одна одну і, працюючи в парі, максимально захищають ваші суглоби від ударних навантажень, роблячи біг м'яким і комфортним.

Така система добре забезпечує звукоізоляцію та захищає саму конструкцію доріжки.

Дека, товщиною 15 мм забезпечує необхідну міцність і опору.

Наявність кнопок керування на поручнях це одночасно і комфорт, і безпека, не потрібно відволікатися на консоль керування - швидкість і кут полотна, ви легко налаштуєте під себе за допомогою цих кнопок.

На поручнях розташовані контактні пластини датчиків пульсу, Ваші показники одразу з'являться в одному з вікон LCD дисплея з блакитним світлом.

В інших вікнах відображаються швидкість, час, дистанція, калорії та кут бігового полотна.

Після закінчення тренування, тренажер легко складається.

У конструкції доріжки передбачені транспортувальні ролики.

FitLogic T210С - стильна, сучасна, компактна бігова доріжка з обнадійливим потенціалом, високим рівнем виробництва, скрупульозною збіркою та чудовою якістю матеріалів.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре